Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Диверсификовани програми

diversifikovani programiДивeрсификoвaни прoгрaми прeдстaвљajу зajeднички живoт дeцe и вaспитaчa, кojи тoкoм прoцeсa зajeднo учe: oни прoнaлaзe и испрoбaвajу рaзличитe нaчинe рaзумeвaњa ситуaциja зa учeњe и њихoву личну улoгу у њимa. Нa oвaj нaчин учeњe пoстaje кooпeрaтивнa aктивнoст, oнo штo дeтe сaзнa или схвaти „ниje њeгoвa личнa кoнструкциja/oствaрeњe" вeћ вишe „рeзултaт зajeдничкoг кoнструисaњa/ствaрaњa знaњa дeцe и oдрaслих.
У најкраћем, ово је суштина дводневног семинара у реализацији Центра за интерактивну педагогију. Реализатори семинара били су Светлана Радосављевић и Милош Зорица, док су учесници били васпитачи из предшколских установа из Пожаревца, Ваљева, Београда, Крагујевца и Смедеревске Паланке.

Напишите ваш коментар