Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

m3 - Учење кроз игру помоћу интерактивних електронских вежби - каталошки број 465

m3 Ucenje kroz igruНаучни клуб и Регионални центар Смедерево су у оквиру манифестације "Мај Месец Математике" наставницима из наша два округа поклонили семинар "Учење кроз игру помоћу интерактивних електронских вежби". Тако су се данас на "менију" нашли "Врући кромпирићи", који по оценама учесника и нису били "преврући", баш супротно, тако да им је било уживање радити са њима. Наравно говоримо о програму "Hot Potatoes". Семинар који увек привуче максималну пажњу учесника, баш због своје интерактивности и могућности да наставници научено данас, већ сутра примене са својим ђацима.
Циљ реализатора семинара, Невене Перић и Соње Милетић, првенствено је оспособљавање наставника за креирање интерактивних електронских вежби ради мотивисања ученика и проверавања нивоа усвојености наставних садржаја, а онда и показивање значаја учења кроз игру и брзе повратне информације за квалитет процеса учења, те уважавање различитих нивоа постигнућа приликом креирања вежби.

Напишите ваш коментар