Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Обука за наставу Грађанског васпитања - каталошки број 967

gradjansko sep17Развој компетенција наставника у планирању, реализацији и евалуацији наставе Грађанског васпитања био је главни циљ данашњег семинара. Семинар „Обука за наставу Грађанског васпитања“ промовише ефективне и ефикасне метода и технике предавања, а све у циљу развоја ученичких компетенција и подстицања активизма младих у грађанском друштву.
Актуелност тема и Грађанског васпитања као изборног предмета донела је велико интересовање учесника, па смо поред учесника из нашег региона имали наставнике Грађанског васпитања из Београда, Пожаревца, Смедеревске Паланке, Велике Плане, Глоговца...
Морамо истаћи куриозитет да се семинар "Обука за наставу Грађанског васпитања" организује већ петнаести пут у нашем Центру уз, као што смо већ напоменули, увек велико интересовање просветних радника, а за то су свакако најзаслужније Марија Вуловић и Зорица Димитријевић, аутори и реализатори семинара.

Напишите ваш коментар