Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

НТЦ систем учења – развој укупних способности детета - каталошки број 291

DSCF4670Дводневни семинар „НТЦ систем учења – развој укупних способности детета“ (кат.бр. 291) изазвао је велико интересовање учесника семинара-васпитача и стручних сарадника из ПУ „Наша радост“ Смедерево. Интересантне и важне теме: неурофизиологија, развој мозга, развој акомодације, функционално размишљање, приближили су и разјаснили еминентни аутори и реализатори семинара Ранко Рајовић и Урош Петровић. Циљеви семинара су свакако постигнути: подизање компетенција васпитача и стручних сарадника за разумевање значаја ране стимулације и подстицања укупног развоја деце, оспособљавање за употребу иноватинвих и стимулативних метода базираних на НТЦ систему учења.

Напишите ваш коментар