Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Theme-Based Instruction in Teaching English to Young Learners - каталошки број 745

DSCF4659Тродневни семинар "Theme-Based Instruction in Teaching English to Young Learners" (кат.бр. 745) намењен наставницима енглеског језика у основним школама одржан је у Регионалном центру Смедерево 18. и 19. новембра (трећи дан семинара биће реализован у марту 2018.) Теме семинара су биле: Best Practices for TEYL; Theme-Based Instruction in TEYL: Creating effective thematic units; Assessment in Theme-Based Instruction; 21st Century Skills for Young Learners.
Циљ семинара је развијање и унапређивање компетенција наставника енглеског језика за примену тематске (интегративне) наставе као иновативног приступа у настави енглеског језика на млађем узрасту.

Напишите ваш коментар