Ученици као сарадници у настави страног језика - каталошки број 758

DSCF4752Семинар „Ученици као сарадници у настави страног језика“ (кат.бр. 758) одржан је 25. 11. 2017. године у Регионалном центру Смедерево. Семинар омогућава усавршавање наставника у вези са припремом и применом различитих активности кроз које ученици, на основу личних афинитета, преносе односно изражавају комуникативне намере на страном језику, чиме се уједно освешћују ученици о својим индивидуалним способима и могућностима, како би искористили различитости у циљу личног развоја и развоја другог. Теме програма су биле: Индивидуалне разлике као подстицај учењу страних језика; Ученик као сарадник у респонсибилној настави.
Изузетно мотивисани предавачи су професори са Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу.

Напишите ваш коментар