Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Пројектно оријентисана настава математике

projektnoУ суботу 16. 12. 2017. у Регионалном центру Смедерево на захтев наставника математике одржан је по други пут семинар „Пројектно оријентисана настава математике“ (кат.бр. 277), аутора и реализатора доц. др Ивана Анића и проф. Радоја Кошанина.
Циљеви овог семинара су: оспособљавање наставника за организацију пројектно оријентисане наставе математике у циљу развоја функционалних знања и истраживачког духа ученика, као и потребе за примену математике у свакодневном животу.
Теме овог програма које су обрађене: пројектно оријентисана настава математике – значај и искуства развијених школских система; исходи у пројектно оријентисаној настави математике, пројектно оријентисана настава математике у пракси, израда плана часа.

Напишите ваш коментар