Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Функционална примена информационо-комуникационих технологија у настави - каталошки број 470

Тражила се „карта више“ за једнодневни семинар „ Функционална примена информационо-комуникационих технологија у настави“. Свакако да је циљ семинара- осавремењивање наставног процеса кроз оснаживање наставника за функционалну употребу савремених ИКТ у настави, био довољна мотивација да се пријави велики број заинтересованих просветних радника.
Обучавани су наставници да сами у складу са циљевима и исходима наставе, садржајима наставног програма, имплементирају ИКТ у свом наставном процесу.
Теме програма су биле: компетенције, шта је ИКТ?, положај ИКТ у савременом образовању, примери из праксе, упознавање са конкретним алатима.

Напишите ваш коментар