Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

"Школа и јавност" 1

Данас, 12.12.2010. је у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању завршен дводневни семинар „Школа и јавност „
Био је то први семинар који организује Регионални центар Смедерево. У раду семинара учествовало је 32 ( након избора од 128 пријављених – заинтересованих наставника ) представника основних и средњих школа са подручја Подунавског и Браничевског округа -  директори или наставници свих школа Општине Смедерево, као и наставници и директори из  општина Пожаревац, Велико Градиште, Велика Плана и Смедеревска Паланка.

На основу укупних утисака, учесници су изузетно задовољни садржајем и динамиком семинара, комуникативношћу реализатора и укупном активношћу током  претходна два дана.
На крају семинара свим учесницима подељени су сертификати.

Са посебним задовољством истичемо изузетно високе оцене организаторима семинара  Регионалном центру , упућених од свих  учесника семинара. Реч је не само о изузетно пријатном амбијенту већ и изузетној професионалности, предусретљивости и љубазности свих запослених у Регионалном центру, који су својим ангажовањем допринели да укупни утисци буду више него повољни. Најбољу оцену дали су учесници семинара у коментарима уписaним у књизи утисака Регионалног центра. Верујемо да ће своје позитивне импресије пренети својим колегама и сарадницима, те тако створити повољну климу за стално присуство просветних радника – не само кроз учешће у раду наредних семинара, већ и коришћењем капацитета Ресурс центра, као и организацијом сусрета и других догађања у овом прелепом простору.

Рад семинара данас, завршен је громогласним аплаузом упућеним водитељима семинара, Валентини Златановић-Марковић и Ивани Станаћев, у атмосфери која је одисала жаљењем што је све тако брзо прошлo. Изражена је жеља свих да се ускоро одржи исти семинар, како би и наставници који овога пута нису могли да учествују, добили ту прилику. Наставиће се.....

Слике са семинара

Напишите ваш коментар