ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо све наставнике, васпитаче, стручне сараднике и директоре, који су заинтересовани за учешће на КОНКУРСУ за одобравање програма  сталног  стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2018/2019, 2019/2020. и 2020/2021. годину, да исти траје од 01.10.2017. године до 31.10.2017. године.

КОНКУРС је објављен у Просветном прегледу број 2737 од 28.9.2017. године, и на интернет адреси Завода за унапређивање образовања и васпитања www.zuov.gov.rs

Такође, обавештавамо вас да потребну документацију, у електронској форми, http://zuov-katalog.rs/ а у складу са захтевима Завода за унапређивање образовања и васпитања, могу поднети Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању, Смедерево, на имејл:snedeljkovic@rcsmed.edu.rs најкасније до уторка 24. октобра 2017. године.

Контакт особа: Сања Ж. Недељковић
телефон: 060/68.319.05

"Школа и јавност" 1

Данас, 12.12.2010. је у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању завршен дводневни семинар „Школа и јавност „
Био је то први семинар који организује Регионални центар Смедерево. У раду семинара учествовало је 32 ( након избора од 128 пријављених – заинтересованих наставника ) представника основних и средњих школа са подручја Подунавског и Браничевског округа -  директори или наставници свих школа Општине Смедерево, као и наставници и директори из  општина Пожаревац, Велико Градиште, Велика Плана и Смедеревска Паланка.

На основу укупних утисака, учесници су изузетно задовољни садржајем и динамиком семинара, комуникативношћу реализатора и укупном активношћу током  претходна два дана.
На крају семинара свим учесницима подељени су сертификати.

Са посебним задовољством истичемо изузетно високе оцене организаторима семинара  Регионалном центру , упућених од свих  учесника семинара. Реч је не само о изузетно пријатном амбијенту већ и изузетној професионалности, предусретљивости и љубазности свих запослених у Регионалном центру, који су својим ангажовањем допринели да укупни утисци буду више него повољни. Најбољу оцену дали су учесници семинара у коментарима уписaним у књизи утисака Регионалног центра. Верујемо да ће своје позитивне импресије пренети својим колегама и сарадницима, те тако створити повољну климу за стално присуство просветних радника – не само кроз учешће у раду наредних семинара, већ и коришћењем капацитета Ресурс центра, као и организацијом сусрета и других догађања у овом прелепом простору.

Рад семинара данас, завршен је громогласним аплаузом упућеним водитељима семинара, Валентини Златановић-Марковић и Ивани Станаћев, у атмосфери која је одисала жаљењем што је све тако брзо прошлo. Изражена је жеља свих да се ускоро одржи исти семинар, како би и наставници који овога пута нису могли да учествују, добили ту прилику. Наставиће се.....

Слике са семинара

Напишите ваш коментар