Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Актив директора основних и средњих школа у Смедереву

Данас је у просторијама Регионалног центра одржан састанак са директорима основних и средњих школа Општине Смедерево. Састанку су присуствовали и Драган Станић, помоћник градоначелника за образовање и Мр Боривоје Јаношевић, вд директора Центра.

Господин Станић упознао је присутне са сврхом и основним постулатима функционисања Центра. Мр Јаношевић је након поздравне речи позвао директоре да Центар третирају као део својих школа и да су у њему они и наставници школа којима руководе добродошли у свако доба. Такође је изразио огромно задовољство одзивом - интересовањем наставника за семинар који ће се одржати у суботу и недељу, 11. и 12. децембра 2010. И поред тога што је дошло до малог неспоразума, можда и незадовољства једног броја наставника што неће моћи да присуствују овом семинару, вд директора центра истакао је да свакако радује чињеница да се преко сто наставника пријавило за поменути семинар. На жалост, због немогућности реализатора да раде са групом већом од 20 - 25 учесника,  Јаношевић је обећао да ће након божићних празника Центар организовати још један бесплатан семинар.

Осим наведеног, договорени су технички детаљи везани за комуникацију школа са Центром. Такође је за 18. децембар 2010. најављен семинар ( такође бесплатан), везан за рад са интерактивним таблама и дидактичким средствима у настави математике. О свему више наредних дана.

Слике са актива директора

Напишите ваш коментар