Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Тестирање МЕНСЕ

У организацији МЕНСЕ Србије, 26.09.2010. одржано је тестирање кандидата у просторијама Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево. Тест је радило десетак кандидата, најразличитијих образовних профила. Гро њих били су млади, али и двоје у поодмаклој животној доби. С обзиром да је реч о првој таквој акцији у Смедереву, одзив се може оценити као задовољавајући. Резултати тестирања биће достављени поштом кандидатима на кућне адресе.

Са задовољством констатујемо да је ово прва званична активност која је организована у Регионалном центру Смедерево. На жалост, због кашњења у адаптацији простора, још извесно време мораћемо да сачекамо са почетком редовних активноcти Центра.

Током тестирања, Центар је посетио помоћник градоначелника Смедерева за образовање, господин Драган Станић. Том приликом изразио је задовољство чињеницом да је и поред свих препрека Центар успешно реализовао ову акцију.

Слике са тестирања

Напишите ваш коментар