Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Актив директора основних школа

На почетку састанка, поред тога што је поздравио присутне директоре школа, директор Регионалног центра, Мр Боривоје Јаношевић, обавестио их је о трибини на тему инклузије која ће се одржати наредног петка, 18.02.2011.

Актив директора основних школа изабрао је новог председника. Уместо Драгана Јовичића, досадашњег председника, изабран је Веселин Стојковић, директор ОШ "Свети Сава" у Смедереву. Осим наведеног, договорени су домаћини општинских такмичења и утврђен предлог домаћина за окружна такмичења.

На крају састанка, разговарало се о штрајку у школама и договорени су начини надокнаде изгубљених часова.

Слике са састанка

Напишите ваш коментар