Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Трибина на тему инклузије

У Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању у Смедереву, у петак, 18. 2. 2011. одржана je трибина на тему инклузије.

Трибину је отворио мр Боривоје Јаношевић, директор Центра, упознавши присутне са основним правцима активности на пољу инклузије.

У уводу, кроз примере добре праксе, водитељи трибине, мр Славица Марковић и Мирјана Лазор упознале су присутне са свим оним што се у школи “ Милан Петровић” у Новом Саду, као референтној установи овог типа , ради у наведеним сегментима. Учесници трибине имали су прилику да продискутују о свему што их интересује и на тај начин боље схвате инклузивну филозофију.

Трибини је присуствовало више од 80 учесника, међу којима: радници школа,представници Школске управе Пожаревац – одељења у Смедереву, Предшколске установе „Наша радост“, Медицинског центра „Свети Лука“ у Смедереву, локалне самоуправе, Просветне инспексије и други. Размењена су размишљања и искуства из области инклузивног образовања.

Слике са трибине

Напишите ваш коментар