Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

EUROSONG у Смедереву

Данас је у Регионалном центру завршен дводневни семинар "Мултимедијална музичка радионица", а како се ми, као Центар, увек трудимо да будемо актуелни, тако смо, уопште не случајно, овај музички семинар заказали баш у овом термину. Наиме, госпођа Силвана Грујић је на синоћњем избору за песму која ће Србију представљати на Eurosongu, била у стручном жирију и у једном делу семинара, учесницима пренела стручна запажања и своје виђење изведених песама, тако да су учесници семинара имали јединствену прилику да из "прве руке" сазнају детаље са јучерашњег избора. Победничка нумера "Чаробан" коју је синоћ извела Нина Радојчић а чији је аутор Кристина Ковач, била је неколико пута понављана на видео биму у Центру. Погађате за кога је г-ђа Грујић синоћ навијала?

Напишите ваш коментар