Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Седница Управног и Надзорног одбора

uo i no sednicaНа данашњој заједничкој седници Управног и Надзорног одбора, представљени су нови чланови у оба одбора. Осим упознавања са радом, оснивањем и резултатима досадашњег рада, о чему је говорио мр Боривоје Јаношевић, директор Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево, предложени су и усвојени Извештај о раду и Извештај о финансијском пословању за 2016. годину.
По завршетку радног дела састанка, новоизабрани чланови Управног и Надзорног одбора су се у неформалном разговору ближе упознали са условима рада и програмом активности Центра. Састанак су водили Ивана Илић председник Управног одбора и Саша Јањић, председник Надзорног одбора.

Напишите ваш коментар