Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Скупштина Асоцијације спортских центара Србије

ascsСпортска хала Смедерево била је данас у Регионалном центру домаћин Скупштини Асоцијације спортских центара Србије. Скупу одржаном у свечаној сали Регионалног центра Смедерево присуствовали су представници више од тридесет спортских центара у Србији. Највише представника било је из Београда, Новог Сада, Крагујевца, Зајечара, Ниша, Ужица...
Присутне чланове Скупштине најпре је поздравио Иван Вучић, директор спортске хале Смедерево захваливши се на указаном поверењу да баш Смедерево и смедеревска хала буду домаћини Скупштине, те да је и њему лично част што као најмлађи међу директорима има поверење колега за организацију једног овако значајног скупа за Асоцијацију спортских центара Србије.
Данашња скупштина била изборна, тако је након дискусије и представљања кандидата, већином гласова присутних чланова Скупштине за новог председника изабран др Драган Перић, директор СЦ „Чаир“ из Ниша. Нови председник се захвалио члановима на поверењу, и обећао да ће се у наредном периоду трудити да интензивира активности на побољшању услова у спортским објектима у Србији. Како је рекао, за то су потребна значајна средства, тако да ће се Асоцијација за помоћ обратити Министарству за спорт и омладину. Неопходно је улагање пре свега у инфраструктуру објеката.

Напишите ваш коментар