Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Састанак представника Мреже подршке инклузивном образовању

Mreza podrske inkl obrazovanjuНа данашњем састанку Мреже подршке инклузивном образовању, који је водила Милена Васић, Национални координатор Мреже, приказани су резултати првог Пројекта који је успешно реализован, те презентовани планови и будући кораци актуелног. У договору са присутним члановима испланирани су кораци за наредно тромесечје који ће обухватити посету школама којима је потребна подршка, јачање сарадње на релацији предшколска установа – основна школа, основна школа – средња школа. Разговарало се и о професионалној оријентацији као и о подршци средњим стручним школама за пријем ученика са посебним потребама.

Напишите ваш коментар