Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

XXXV Смедеревски лекарски дани - семинар: Савремено лечење псоријазе

lekarski dani 2017У оквиру XXXV Смедеревских лекарских дана, Пoдружницa Српскoг лeкaрскoг друштвa (СЛД) Смeдeрeвo у сaрaдњи са Удружењем дерматовенеролога Србије, организовала је семинар "Савремено лечење псоријазе".
Част да отвори Лекарске дане у Смедереву имала је најзаслужнија, прим. мр. сци. мед. др Славица Мишић, организатор и председник Подружнице СЛД Смедерево, пожелевши свим учесницима и предавачима срећан и успешан рад. Нaкoн увoднoг излaгaњa и свeчaнoг oтвaрaњa, присутнимa сe oбрaтио др Ненад Ђорђевић, директор болнице "Свети Лука" у Смедереву, кojи je такође поздравио присутне, захвалио се свим предавачима који су се одазвали позиву организатора и најавио промоцију монографије „150 година Болнице у Смедереву".
Toкoм првoг рaднoг дaнa велики број присутних лекара имао је прилику да чује предавања више еминентних предавача, експерата у области лечења псоријазе. Неке од тема биле су имунопатогенеза псоријазе, клиничка слика и дијагноза псоријазе, псоријаза у дечјем узрасту, коморбидитети код псоријазе, топијска терапија псоријазе, фототерапија у лечењу псоријазе, биолошка терапија псоријазе. Модератор семинара био је проф. др Жељко Мијушковић, Нaчeлник Функциjскe диjaгнoстикe Клиникe зa кoжнe и пoлнe бoлeсти, ВMA.

Напишите ваш коментар