Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Предавање: "Теслина психологија успеха - практична упутства"

vlajiciУ просторијама нашег Центра одржано је предавање "Теслина психологија успеха - практична упутства", аутора Спасоја Влајића, једног од оснивача "Међународног центра за истраживање Теслиног наслеђа". Био је ово вечерас један необични научни сусрет неочекиване концепције, један другачији поглед на науку и Николу Теслу, обојен аутeнтичнoшћу аутора, који никога није оставио равнодушним. Господин Влајић је говорио о до сада недовољно познатним Теслиним доприносима у развоју савремене науке, посебно у областима „нове“ физике и технологије свести. Предавач је на један нови начин оживео нашу представу о Николи Тесли.

Напишите ваш коментар