Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Такмичење из хемије: Србија - Јерменија

hemija kahootУ прилог тези да нове технологије не само што олакшавају рад, већ и повезују људе широм света, данас је у нашем Центру одржано online такмичење основаца из Србије и Јерменије. Предмет квиза било је опште познавање хемије и мада је резултат био у другом плану, морамо истаћи да су наши ђаци победили у знању своје вршаке из Јерменије. Победнички тим чинили су ђаци ОШ "Бранко Радичевић" из Смедерева, а заслужна за ову победу свакако је Слађана Ранковић, наставница хемије из исте школе. Ужасно невреме данас у Смедереву, допринело је да пет наших тимова нажалост откажу учешће, али верујемо да ће у следећем сусрету бити више учесника, пошто су ђаци из Јерменије заказали реванш.

Напишите ваш коментар