Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Скупштина Актива жена и пријатеља, Месне заједнице Доњи град

ms donji gradНаш Центар је вечерас био домаћин 46. годишњој скупштини Актива жена и пријатеља, Месне заједнице Доњи град. Овогодишњу скупштину отворио је Звонко Шулкић, члан радног председништва и након уводних речи, најавио етно групу музичке школе "Коста Манојловић", која је извела неколико етно нумера. Након сјајног перформанса, реч је узела госпођа Ружица Миловановић, председница Актива и члан радног председништва, која је изнела комплетан извештај о раду, а након тога и план рада за ову годину.
У пријатној атмосфери и уз конструктивно полемисање вечерас су осмишљене и договорене активности које ће умногоме допринети квалитетнијем и садржајнијем раду ове месне заједнице, побољшању сарадње са омладином, као и бржем и већем укључивању месне заједнице у извесне образовне и културне токове градског живота. Гост овогодишње Скупштине био је и Бранче Стојановић, заменик председника Скупштине града.

Напишите ваш коментар