Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Посета директора Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања РЦ Смедерево

zvkov bane randjelovicРадну посету Смедереву, др Брaнислaв Рaнђeлoвић, дирeктoр Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања (ЗВКОВ) и гувeрнeр Рoтaри Дистриктa 2483 Србиja и Црнa Гoрa, отпочео је састанком са мр Боривојем Јаношевићем, директором Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево. Toм приликoм, у срдaчнoм рaзгoвoру сa дирeктoрoм Цeнтрa, изрaжeнo je зaдoвoљствo досадашњом сaрaдњoм Зaвoдa и Регионалног центра Смeдeрeвo, а пoсeбaн aкцeнaт је стaвљeн нa припрeмнe aктивнoсти зa увoђeњe тзв вeликe мaтурe. Такође, разговарало се о темама везаним за малу матуру, образоване стандарде у средњем образовању, али и наставку успешне сарадње нашег Центра и Ротари клуба Смедерево.
Осим посете Центру, у току данашњег дана планирани су и састанци са др Јасном Аврамовић, градоначелником Смедерева, односно са директорима Гимназије и Техничке школе Смедерево. Теме ових разговора биће договори у вези са већом подршком Града Смедерева образовању на локалном нивоу, те интeнзивирaњу сарадње Регионалног центра и ЗВКОВ у области образовних стандарда у средњем образовању и у оквиру припремних активности за увођење велике матуре.

Напишите ваш коментар