Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

У сусрет конференцији "Одговорност директора у образовном систему Републике Србије" - Врњачка Бања 2017.

mreza kgУ оквиру припрема за предстојећу конференцију "Одговорност директора у образовном систему Републике Србије" у организацији Мреже РЦ и ЦСУ Србије, која ће се 16. и 17. октобра одржати у Врњачкој Бањи, данас је у Центру за стручно усавршавае у Крагујевцу одржан састанак директора Регионалних центара и Центара за стручно усавршавање. Састанак је имао за циљ договор у вези са организацијом и реализацијом Конференције као и пратећих садржаја.
Теме предстојеће Конференције биће од виталног значаја за будуће функционисање образовног система у Србији, док ће еминентни предавачи бити из свих институција које прате образовање, почевши од Министарства просвете, Националног просветног савета, Завода за унапређивање образовања и васпитања, Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања и других.

Напишите ваш коментар