Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Осми рођендан Регионалног центра Смедерево

osmi rodjendan 16„Образовање није ограничено само на школу; неумољиво се наставља све до краја живота“ (Петер Устинов)
У том наставку је онај простор који се Регионални центар труди да попуни...и тако већ 8 година. Ми „другаци“ смо данас обележили свој 8. рођендан у кругу својих проверених пријатеља и сарадника. Прво смо „вратили филм“ и подсетили се најбитнијих детаља нашег „рођења“ и „одрастања“ кроз презентацију коју је излагао директор мр Боривоје Јаношевић а онда смо кроз пригодну, скромну прославу са драгим пријатељима обележили рођендан. Хвала свим сарадницима и пријатељима на подршци и лепим жељама свих ових година.

Напишите ваш коментар

Особе које су коментарисале