Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

„Школа отворена родитељима“ - ПОПУЊЕН БРОЈ УЧЕСНИКА
субота, 13. јануар 2018.

недеља, 28. јануар 2018.

четвртак, 01. фебруар 2018.

субота, 03. фебруар 2018.

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Пројекат: “Управљање људским ресурсима у локалној самоуправи”

DSCF4349Регионална агенција за развој и европске интеграције Београд, у сарадњи са Регионалном развојном агенцијом Браничево-Подунавље, одржала је тродневну обуку за писање и припрему пројеката за запослене у градским и општинским управама Смедерева, Смедеревске Паланке и Велике Плане. Обука је трајала три дана, од 01.11. до 03.11.2017. године.
Обука се реализује у оквиру пројекта “Управљање људским ресурсима у локалној самоуправи”, који финансирају Европска унија и Савет Европе, а спроводи Савет Европе у сарадњи са Министарством државне управе и локалне самоуправе и Сталном конференцијом градова и општина.
Основни циљ пројекта је успостављање ефикасног институционалног и организационог оквира за стручно усавршавање запослених, јер само професионално оријентисана јавна администрација на локалу има довољно знања и вештина да одговори на изазове и задатке у процесу приступања Републике Србије Европској Унији.

Напишите ваш коментар