Теорија вишеструких интелигенција у настави енглеског језика

DSCF4601„ Интелигенција је способност да се прилагодиш и мењаш.“ (Стивен Хокинг)
У циљу унапређивања наставе енглеског језика, 07.11.2017. у РЦ Смедерево одржано је стручно предавање за наставнике и професоре енглеског језика са подручја Подунавског округа, а у организацији   ШУ Пожаревац. Тема предавања је била Теорија вишеструких интелигенција у настави енглеског језика. Предавање је одржала професорка енглеског језика Велина Стојковић, саветник сарадник ШУ Пожаревац. Предавање је обухватало основне поставке теорије вишеструких интелигенција, врсте интелигенција, особине ученика према врстама интелигенција, технике и методе засноване на овом концепту као технике оцењивања у складу са овом теоријом. Наставници основних и средњих школа показали су велику заинтересованост за тему својим активним учешћем у раду.

Напишите ваш коментар