Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Одељење Регионалног центра Смедерево у Петровцу

DSCF4766У Смедереву је данас одржан састанак представника РЦ Смедерево и општине Петровац на Млави - Бориса Гвоздића, помоћника градоначелника и Александра Филиповића, директора Гимназије у Петровцу. У разговору је поред Боривоја Јаношевића, директора РЦ Смедерево, учествовала и Наташа Максовић, стручни сарадник РЦ Смедерево. Овом приликом званично је покренута процедура отварања Одељења Регионалног центра Смедерево у Петровцу. Обављене су и неопходне консултације са Школском управом Пожаревац и Заводом за унапређивање образовања и васпитања. У наредној фази обавиће се и разговори на нивоу градоначелника.

Напишите ваш коментар