Семинари у наредном периоду

У оквиру Јануарских дана просветних радника, Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево организује седам семинара. Пет је већ одржано.
За просветне раднике школа (и запослене у предшколској установи) општине Смедерево, семинари су бесплатни, док је за све остале учеснике цена котизације 2.500 динара по семинару.
__________________________________________________________

субота, 24. фебруар 2018.

субота 24. и недеља 25. фебруар 2018. (дводневни семинар)

prijava

Састанак Управног одбора Регионалног центра Смедерево

uo 30 11 17На дневном реду данашњег састанка Управног одбора Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево, нашле су се теме у вези са усвајањем записника са претходне седнице и изменама и допунама финансијског плана за 2017. годину. Чланови Управног одбора су након тога упознати са детаљима у вези са оснивањем одељења Регионалног центра у Петровцу на Млави.

Напишите ваш коментар